Atpakaļ pie visām ziņām

16 August 2019

SIA “Severstal Distribution” attīsta jumtu segumu metāla piegādes Eiropā

2019.gada septiņu mēnešu laikā uzņēmums ir piegādājis Eiropas klientiem vairāk nekā trīs tūkstošus tonnu metāla produkcijas ar polimēra pārklājumu, kas tiek ražota kā zīmoli - “Tērauda zīds” un “Tērauda samts”.

Metāla produkcija ar polimēra pārklājumu “Tērauda zīds un “Tērauda samts” ir orientēta uz būvniecības segmentu un pilnībā atbilst tehniskās regulēšanas normām, kuras tiek piemērotas Eiropas Savienībā ēku un celtņu projektēšanā un būvniecībā. “Severstal” klāstā ir parādījušās jaunas krāsas – grafīta pelēks, antracīta pelēks un intensīvi melns. Ahromatisko krāsu gammas pasūtījumi veido 60 procentus no piegādes apjoma ES tirgum.“Lai attīstītu augstāk minētās produkcijas piegādi Eiropas Savienības tirgum, bija nepieciešama nopietna sagatavošanās: vajadzēja ne tikai nodrošināt produkcijas atbilstību stingrajām tehnisko standartu normām, bet arī atrast savu nišu attīstītajā konkurētspējīgajā tirgū. Mēs radījām konkurences priekšrocības kopā ar savu Polijas partneri -uzņēmumu “Blachodach”, vienu no jumta segumu tirgus līderiem. Gatavā produkcija ieguva tehnoloģiskas priekšrocības - paaugstinātu izturību un pagarinātu ekspluatācijas termiņu, pateicoties 0,51 mm biezajam “Tērauda zīdam” un “Tērauda samtam”, salīdzinājumā ar 0,45 mm biezo tēraudu ar polimēra pārklājumu, turklāt paliekot tajā pašā cenu diapazonā,” - atzīmēja “Severstal Russian Steel” divīzijas distribūcijas tīkla vadītājs Timur Yudichev.

“Severstal” piedāvāja mums augstās kvalitātes metāla produkciju ar polimēra pārklājumu, papildus nodrošinot tai garantiju līdz 25 gadiem. “Tērauda zīda” un “Tērauda samta” kvalitāte un uzticamība ļāva atteikties no Eiropas piegādātāju pakalpojumiem un pilnībā pāriet uz “Severstal” produktu iegādi. Desmit ražošanas uzņēmumi, kas izmēģināja šo metāla produkciju, pārliecinājās, ka seguma kvalitāte, materiāla plastiskums un iepakojums atrodas vislabāko analogu līmenī, bet īpašību kopuma ziņā pārspēj citu piegādātāju produkciju,” – izteica savu viedokli “Blachodach” īpašnieks Bartosh Bohnak.