Atpakaļ pie visām ziņām

25 July 2019

„Severstal Distribution” ir piegādājis metālu Eiropas augstākajam karoga mastam

„Severstal Distribution” (ietilpst „Severstal Russian Steel” divīzijā) ir piegādājis lokšņu velmējumu 100 metrus augstajam karoga mastam, kas tika uzstādīts Somijas pilsētā Haminā par godu valsts neatkarības 100 gadu jubilejai.

„Severstal Distribution” partneris, uzņēmumu grupa „AMIRA” pilnībā izstrādāja karoga masta projektu un izgatavoja augstmasta konstrukciju. To veido dažāda diametra posmi ar teleskopisku savienojumu.  Posmi tika izgatavoti no 6–12 mm bieza 09G2S lokšņu tērauda, izmantojot liekšanas metodi, ar vienu vai divām garenvirziena šuvēm.

„Severstal Distribution” jau daudzus gadus cieši sadarbojas ar uzņēmumu grupu „AMIRA”, bieži vien tās projekti ir individuāli, tāpēc mēs katram mūsu partnera projektam piedāvājam vispiemērotākos sadarbības variantus. Piemēram, piegādājot metālprodukciju karoga masta izgatavošanai Haminā, mēs uzņēmumam „AMIRA” sniedzām iekraušanas, uzglabāšanas un autotransporta komplektēšanas pakalpojumus,” – piebilda divīzijas «Severstal Russian Steel» Distribūcijas tīkla vadītājs Timur Yudichev.

„Uzņēmumu grupa „AMIRA” uzvarēja karoga masta piegādes konkursā pateicoties unikālam inženiertehniskajam risinājumam, kas nodrošināja stabilitātes, izturības un konstrukcijas izmaksu kombināciju. Tobrīd mums jau bija pieredze, ko ieguvām Toboļskā, uzstādot 90 metru augstu zibensnovedēju – tur izmantojām šo pašu posmu savienošanas tehnoloģiju. Somijas pārstāvji viesojās mūsu uzņēmumā „Megapolis”, vēroja posmu ražošanas procesu un augsti novērtēja uzņēmuma modernās tehnoloģijas”, – komentē AS „AMIRA” ģenerāldirektors Andrejs Saramuds. – Atzīmēšu, ka pēc 100 metrus augstā karoga masta uzcelšanas mēs ieguvām  klientus Krievijā. Burtiski, pirms dažām nedēļām, mēs uzcēlām 40 metrus augstu karoga mastu, Aksajas rajonā, kas arī tika izgatavots no “Severstal” metālprodukcijas, un kļuva par augstāko karoga mastu Rostovas apgabalā.

Informācijai:

Augstākais karoga masts Somijā un Eiropā ir izgatavots un uzstādīts par dāvinājumu līdzekļiem – vairāk nekā 30 valstis pasniedza dāvanu valstij tās 100 gadu jubilejā. Karoga izmēri atbilst basketbola laukumam (16 х 27 metri), tāpēc karoga masta konstrukcija ir aprīkota ar anemometru, kas ļauj veikt automātisku karoga nolaišanu pārāk stipru vēja brāzmu gadījumā.