Atpakaļ pie visām ziņām

3 July 2019

“Severstal” tērauda produkcija ar polimēru pārklājumu sertificēta piegādei Eiropā

PAO “Severstal” ir veiksmīgi izgājusi MPA testēšanu un sertifikāciju Hanoverā, Vācija, tērauda produkcijai ar polimēra pārklājumu atbilstoši DIN 55928-8, DIN 55634-1, DIN EN 10346, DIN 4102-1 prasībām. Tas ļaus uzņēmumam veikt tērauda produkcijas ar polimēru pārklājumu piegādes būvniecības nozarei ES valstīs.

2019.gada martā Čerepovecas metalurģijas kombināta produkcijas ar polimēra pārklājumu (poliefirs, Z275 ar lakas un krāsas pārklājuma biezumu 25µ) paraugi tika iesniegti testēšanai MPA HANNOVER ekspertam. “Severstal” produkcija ir veiksmīgi izgājusī MPA testēšanu un sertifikāciju, atbilstot visām pasaules standartu prasībām.

Sertifikācijas rezultāti tiks publicēti Karlsrūes Tehnoloģiju institūta mājas lapas datu bāzē, kopā ar tādiem uzņēmumiem kā ArcelorMittal, Tata Steel, ThyssenKrupp, VoestAlpine.

Informācijai:

MPA HANNOVER atrodas Hanoverā (Vācija) un tajā ir mūsdienīgas laboratorijas būvniecības materiālu  ķīmiskai un fizikālai testēšanai. MPA HANNOVER testēšanas centrs ir neatkarīga būvniecības materiālu kontroles iestāde un sertifikācijas centrs Vācijas valsts būvniecības noteikumu ietvaros.