Atpakaļ pie visām ziņām

13 May 2019

„Severstal Distribution” Čerepovecas SMC darbu ir uzsākusi jauna lokšņu profilēšanas līnija

AS „Severstal Distribution” Čerepovecas metāla servisa centrā  („Severstal Russian Steel” divīzijas distribūcijas tīkls) darbu ir uzsākusi jauna profilēto lokšņu ražošanas līnija. Jaunās iekārtas paplašinās Čerepovecas SMC profilētā klājuma sortimentu un ļaus palielināt šīs produkcijas ražošanas apjomu par 20 līdz 50% atkarībā no sortimenta.

Jaunā Čerepovecas SMC līnija ražo divus metāla lokšņu profila veidus ar cinka un polimēra klājumu: „S-8” un „MP-20”. Jaunās iekārtas ļauj pārstrādāt 0,35-0,70 mm biezas metāla loksnes, savukārt iepriekš SMC ražoja 0,45-0,50 mm biezas profilētās loksnes. Jaunās līnijas produkcija būs kvalitatīvāka, jo tiks precizēta profila ģeometrija un profilēšanas instruments ir kvalitatīvāks. 

„Metālpārstrādes pakalpojumi ir pieprasīti patērētāju vidū, viņiem ir vajadzīgas īpašu izmēra sagataves vai paaugstinātas kvalitātes produkcija,” stāsta “Severstal Distribution” uzņēmumu grupas ražošanas un loģistikas direktors Artemijs Timošenko. „Lai samazinātu klientu pasūtītās produkcijas ražošanas termiņu un padarītu tās piegādi operatīvāku, mēs attīstām savu ražošanu un paplašinām pārstrādātāju partneru tīklu. Piemēram, šogad Čerepovecas SMC esam uzstādījuši jaunu profilēto lokšņu ražošanas līniju, kā arī plānojam dubultot pārstrādes apjomu piesaistīto partneru jaudās,” viņš piebilda.