Atpakaļ pie visām ziņām

15 April 2019

No 8.-12. aprīlim SIA “Severstal Distribution” vēra savas durvis studentiem un skolniekiem

2019. gadā no 8.-12. aprīlim Latvijā notika “Atvērto durvju dienas, kuru laikā notika ekskursijas uz dažādu ekonomikas nozaru uzņēmumiem. Tas ir ikgadējais pasākums, kas palīdz skolniekiem un studentiem izvēlēties nākotnes profesiju. 5 dienu laikā savas durvis vēra vairāk nekā 100 dažādu uzņēmumu visā Latvijā, kuros notika aptuveni 600 ekskursijas, kurās  savas jomas profesionāļi stāstīs par savu uzņēmumu reālo darbu un par darba devēja prasībām jauniem darbiniekiem. Šī projekta ietvaros, arī uzņēmumā SIA „Severstal Distribution”  ir ieplānotas ekskursijas.

“Atvērto durvju dienu” laikā uzņēmumu apmeklēs studentu un skolēnu grupas, kuri vēlas uzzināt, ar ko nodarbojās SIA „Severstal Distribution”, kā arī par mācību prakses iespējam uzņēmumā. Jau vairākus gadus uzņēmums sadarbojās ar vairākām Latvijas izglītības iestādēm, aicinot studentus iziet praksi un iegūt pirmo darba pieredzi, dažos gadījumos arī  pastāvīgas darba vietas.  Tā, pēdējo 6 gadu laikā par SIA «Severstal Distribution» pastāvīgajiem darbiniekiem ir kļuvuši 24 studenti no 123 praktikantiem, kuri tika izgājuši praksi uzņēmumā. 2019. gadā  ir ieplānotas 13 prakses vietas dažādās uzņēmuma nodaļās.

“Studentiem tas ir lieliska iespēja saņemt nenovērtējamu darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā, parādīt sevi un savas prasmes potenciālajam darba devējam. Mums, tā ir iespēja uzzināt par cilvēku, kā potenciālu darbinieku, ieraudzīt viņa potenciālu”, – komentēja  „Severstal Russian Steel” divīzijas Distribūcijas tīkla vadītājs Timur Yudichev.

Tāpat SIA „Severstal Distribution” tika ieplānota diena, kad notika ekskursija, tiem  darbinieku bērniem, kas izrādījuši vēlmi ieraudzīt ražotni, kurā strādā viņa vecāki.