Atpakaļ pie visām ziņām

21 March 2019

“Severstal Distribution” piedāvā Ziemeļeiropai universālu armatūru

Uzņēmums  SIA “Severstal Distribution”  (“Severstal Russian Steel” divīzijas distribūcijas tīkls) piedāvā armatūras velmējumu, kas vienlaicīgi sertificēts pēc četru Eiropas valstu standartiem: Somijas, Vācijas, Zviedrijas un Lietuvas.

“Eiropas tirgus – tā ir liela ekonomiskā telpa ar atvērtām iekšējām robežām, armatūras patērētāji bieži izpilda pasūtījumus no dažādam valstīm, tāpēc tiem ir svarīgi, lai būtu produkcijas krājumi, kas var tikt izmantoti Baltijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas pasūtījumu izpildīšanai. Tādu klientu ērtībai PAO “Severstal”, ir izgājis akreditāciju pēc vairākiem standartiem un no pagājušā gada izsniedz kvalitātes sertifikātus, kas garantē produkcijas atbilstību tirgū pieprasītākajiem standartiem”, – stāsta divīzijas «Severstal Russian Steel» Distribūcijas tīkla vadītājs Timur Yudichev.

Armatūra ar diametru 10, 12, 16, 20, 25 un 32 no tērauda К500В-Т un В500В, ko ražo PAO “Severstal” Čerepovecas metalurģijas kombināts tika sertificētas atbilstoši Eiropas prasību standartiem SFS 1300, DIN 488-1, SS 212540, LST EN10080. Tas sniedz PAO “Severstal” tiesības izsniegt uz  armatūras produkciju vienotu kvalitātes sertifikātu, kas ietver četru Eiropas valstu standartus un ļauj izmantot šo metāla produkciju nesošajās ēku un būvju konstrukcijās Somijā, Vācijā, Zviedrijā un Lietuvā, kā arī Latvijā, Igaunijā un citās Eiropas valstis, kurām nav atsevišķa nacionālā standarta un, kas pieļauj vienu no iepriekš minētajiem standartiem.