Atpakaļ pie visām ziņām

17 February 2019

“Severstal Distribution” 2018. gadā palielinājis pārdošanas apjomu līdz 2,3 miljoniem tonnu

Uzņēmumu grupa “Severstal Distribution”  (“Severstal Russian Steel” divīzijas distribūcijas tīkls) 2018. gadā ir palielinājis metāla produkcijas realizācijas apjomu par 31%  salīdzinājumā ar 2017. gadu — līdz 2,3 miljoniem tonnu. Caur distribūcijas tīklu pagājušajā gadā tika pārdoti 23% „Severstal Russian Steel” divīzijas tērauda produkcijas un konstrukciju caurules.

AS  “Severstal Distribution” palielinājis tērauda piegādes produkcijas apjomu Krievijā par 10% salīdzinājumā ar 2017. gadu. Pagājušajā gadā produkcijas pārdošanas apjoms Krievijas tirgū pietuvojās  miljonam tonnu.

“Izcilas klientu pieredzes stratēģijas ietvaros mēs izcēlām divus pārdošanas modeļus, kas ir orientēti uz pircēju ar dažādam servisa pakalpojuma vajadzībām, kā arī palielinājām pārdošanas apjomu abās patērētāju grupās. Klientiem, kam ir nepieciešams individuālais serviss, mēs attīstām pārstrādes servisus, izstrādājam optimālus piegādes maršrutus un shēmas, nodrošinām tehnisku atbalstu. Pircējiem, kam ir vajadzīgs standarta produkts, mēs izveidojām servisu “parastais pirkums”: tagad metāla produkciju, jebkurā no mūsu noliktavām var nopirkt arī internetveikalā market.severstal.com”,  –  komentēja  „Severstal Russian Steel” divīzijas Distribūcijas tīkla vadītājs Timur Yudichev.

Uzņēmuma “Severstal Distribution” pārdošanas apjoms Ziemeļeiropas, kā arī Centrālās un Austrumeiropas valstīs 2018. gadā palielinājies pusotru reizi, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu un pārsniedza miljons tonnu. Eiropā uzņēmums pārsvarā strādā ar lieliem patērētajiem, kam tiek piemeklēti individuālus piegādes nosacījumi, tajā skaitā arī kompleksi risinājumi. Pagājušajā gadā, ar mērķi paplašināt servisa pārdošanas sastāvdaļu, Eiropas klientiem tika ievērojami paplašinātas metāla velmējuma glabāšanas iespējas noliktavās Eiropas valstīs. Patērētajiem no Polijas, Čehijas un Slovākijas tika izstrādāti jauni risinājumi transporta loģistikas sfērā, bet Rīgas servisa centrs apguvis ūdens un gāzes vadu cauruļu ražošanu.

2019. gadā attīstības vektors uzņēmumu grupa  “Severstal Distribution” nemainīsies: “Ilgtermiņa partnerība balstās uz atklātas un savstarpēji izdevīgas sadarbības, tāpēc mūsu galvenais uzdevums – nodrošināt klientiem izcilu sadarbības pieredzi, tas nozīme, efektīvas un drošas metāla produkcijas piegādes. Pateicoties realizētajiem investīciju projektiem PAO  „Severstal” pamata ražotnēs,  2019. gadā mēs piedāvāsim klientiem karsti velmēto tērauda produkciju ar paaugstinātu plakanumu kategoriju (biezumā no 4 līdz 16 mm), kā arī attīstīsim cinkotā tērauda ar trīs valences hromu un bez hroma pārklājuma, kas tiek paredzēts baltās tehnikas ražošanā, pārdošanas.  Krievijā mēs paplašinām savas iespējas metāla produkcijas pārstrādes jomā, pirmkārt metāla velmējuma garengriešanā. Tāpat viena no mūsu prioritātēm ir internetveikala attīstība, lai pirkumi tiešsaistē būtu maksimāli ērti mūsu klientiem”, – pastāstīja Timur Yudichev.