Atpakaļ pie visām ziņām

7 February 2019

“Severstal Distribution” piegādā katlu tēraudu uzņēmumam “Viessmann Lipetsk”

2018. gadā AS “Severstal Distribution”  (“Severstal Russian Steel” divīzijas distribūcijas tīkls) piegādāja vairāk nekā  500 tonnas karsti velmēta katla tērauda produkcijas uzņēmumam “Viessmann Lipetsk”. Tēraudu  izmanto gāzes zemspiediena ūdens sildīšanas katlu ražošanai, kurus pielieto komunālajās saimniecībās un rūpniecībās. 

 “Produkcijas piegāde pēc “Viessmann Lipetsk” uzņēmuma pasūtījuma – ir klasisks kompleksā risinājuma piemērs: mēs piegādājam produkciju no PAO “Severstal”, kas ir izgājusi virsmas apstrādi vienā no uzņēmuma servisa centriem. Tas ir ērti klientam, jo viņš saņem sagatavi, kas ir gatava izmantošanai viņa ražošanas procesā”, – pastāstīja «Severstal Russian Steel» divīzijas Distribūcijas tīkla vadītājs Timur Yudichev.

 Saskaņā ar klienta prasībām, daļa no karsti velmētā tērauda tiek apstrādāta ar skrošu strūklu; servisa centrā Kolpinā (SMC atrodas Kolpinas ražotnē PAO “Severstal”). Tāda apstrāde ļauj notīrīt tērauda virsmu no pļāvas un atvieglo turpmāko apstrādi.

Rūpniecības uzņēmums “Viessmann Lipetsk” ir daļa no Viessmann Group,  kurš ir viens no pasaulē vadošajiem apkures un dzesēšanas sistēmu, kā arī rūpniecības iekārtu ražotājiem. Viessmann Group izlaižot pilnu produkcijas komplektu, piedāvā individuālus risinājumus un efektīvas sistēmas jebkurās pielietošanas jomās  un visos energonesējos.