Atpakaļ pie visām ziņām

16 October 2018

«Severstal Distribution» ir palielinājusi piegāžu apjomus poļu uzņēmumam SERWISTAL par 70%

SIA «Severstal Distribution» poļu filiāle uzņēmumam «Serwistal» Sp.z o.o piegādā PAO «Severstal» produkciju - karsti velmēto plakano metālu un metālu ar cinka un polimēra pārklājumu. Piegādātais metāls tālāk tiek pārstrādāts loksnēs un lentās «Serwistal» metāla servisa centrā, kas atrodas Elkas pilsētā.

«Ar uzņēmumu «Serwistal» mēs sadarbojamies no 2010. gada, bet tieši tagad mēs būtiski esam palielinājuši piegādes, pateicoties karsti velmētās produkcijas kvalitātes uzlabojumiem un loģistikas servisa attīstībai, - stāsta Viktors Lukjanskis, SIA «Severstal Distribution» Polijas filiāles direktors. - PAO «Severstal» galvenajās ražotnēs tiek realizēta liela mēroga karstās velmēšanas iekārtu modernizācijas programma, tajā skaitā uzlabots produkcijas plakanums un paplašināts augstas izturības biezo lokšņu produkcijas sortiments, kas izmantojams mašīnbūvē. Tajā pat laikā «Северсталь Дистрибуция» ieviesa piegāžu sistēmu caur Polijas ostām, kur metāla produkcija nonāk ar ūdens transportu, savukārt tālāk klientu pasūtījumu izvešana noris nelielās partijās – ar dzelzceļa transportu un autotransportu».

Uzņēmuma «Serwistal» metāla servisa centra sastāvā ietilpst 7 šķērsgriešanas līnijas un 5 garengriešanas līnijas, kuras integrētas ar iepakošanas sistēmu, kā arī 4 profilu ražošanas līnijas. Gribam atzīmēt, ka 2018. gada 23-26. Oktobrī Hannoverē (Vācijā) norisināsies pasaulē vadošā lokšņu apstrādes industrijas izstāde «EuroBLECH», kur uzņēmums «Serwistal» izrādīs produkciju, kas, starp citu, ražota no PAO «Severstal» metāla produkcijas.