Atpakaļ pie visām ziņām

19 September 2018

SIA Severstal Distribution ražotās ūdens un gāzes vadu caurules ir saņēmušas sertifikāciju Polijas tirgum

Uzņēmums SIA «Severstal Distribution» (Latvija) ir apguvis ūdens un gāzes vadu cauruļu ražošanu Rīgas servisa centrā un saņēmis atbilstības sertifikātu PN-EN10217-1 standartam un Polijas Infrastruktūras un Būvniecības Ministrijas prasībām. Šī sertifikācija ļauj marķēt produkciju ar apzīmējumu «В», kas ir obligāta prasība tam, lai produkciju varētu izmantot objektos Polijas teritorijā.

«Tā kā Polijā mums ir pastāvīgie klienti, kas šo produkciju iegādājas, mēs sertificējāmies ūdens un gāzes vadu cauruļu ražošanai Rīgā. Šobrīd, šo cauruļu plānotais piegādes apjoms uz Poliju sastāda 500-700 tonnas mēnesī»,- stāstīja «Severstal Russian Steel» divīzijas Distribūcijas tīkla vadītājs Timur Yudichev.

Ūdens un gāzes vadu caurules, kas saražotas pēc standarta PN-EN102017-1 prasībām, ir paredzētas izmantošanai gāzes nozarē, apsildes un ugunsdzēsības sistēmās, kā arī citās sfērās, kur nepieciešama šķidrumu un gāzu padeve zem spiediena. Standarts paredz paaugstinātas prasības cauruļu kvalitātei, tajā skaitā metinātās šuves izturībai.

«Severstal Distribution» Rīgas servisa centrā saražoto ūdens un gāzes vadu cauruļu diametri ir diapazonā no 33.7 līdz 88.9 mm un sieniņas biezums – 1.4 līdz 4.0 mm robežas. Produkcija tiek pakota sešstūrainās pakās ar svaru līdz 2.5 tonnām.

2018. gada pirmajā pusē Krievijas mašīnbūves nozarei "Severstal" piegādāja 275 000 tonnas velmēta metāla, kas ir par 6% vairāk nekā pagājušā gadā attiecīgajā periodā.

Uzņēmums "Uralmash Oil and Gas Equipment Holding" ir Krievijas lielākais visu veidu urbšanas iekārtu ražotājs un naftas un gāzes iekārtu ražotājs ar pilnu pakalpojumu klāstu.