Atpakaļ pie visām ziņām

17 July 2018

"Severstal" ir piegādājis karsti velmētu loksni urbšanas platformu izbūvei

PAO "Severstal" ir piegādājusi karsti velmētu loksni SIA "Uralmash NGO Holding". Velmētais metāls tiks izmantots urbšanas platformu ražošanā, lai tās darbotos ekstremālos apstākļos Tālajos Ziemeļos. AS "Severstal Distribution" nodrošināja pilnu atbalstu piegādei uzņēmumam "Uralmash NGO Holding" tieši no Čerepovecas metalurģijas kombināta (CherMK) ražotnes: sākot no sarunām ar klientu un komerciālā piedāvājuma konkursā līdz velmējuma piegādei.

"Klientiem no mašīnbūves nozares "Severstal" veido unikālu tirdzniecības piedāvājumu, ņemot vērā klientu aktuālās vajadzības. Šim nolūkam uzņēmums īsteno visaptverošu investīciju programmu ražošanas modernizācijai, kā arī iegūst kompetenci mijiedarbības shēmu veidošanā, izmantojot piegādes tīkla iespējas,"  pastāstīja "Severstal Management" pārdošanas direktors Jevgēnijs Čerņakovs.

Tādējādi CherMK investīciju projekta ietvaros ar kopējām izmaksām aptuveni 8 miljardu rubļu apmērā līdz 2020. gada beigām tiks modernizēta plakano velmējumu ražošana, jo īpaši liela mēroga darbi tiks veikti uz 2800 darbagalda. Pirmkārt, produkcijas kvalitātes līmenis ievērojami uzlabosies, piemēram, uzlabojot lokšņu metāla plakanuma indeksus, kuru biezums nav lielāks par 3 mm uz metru.  Otrkārt, būs iespējams apgūt jaunu produktu veidus - ir plānots paplašināt augstas stiprības tērauda un biezu plākšņu klāstu, sākt velmēšanu, kas piemērota lāzergriešanai. Prioritāte ir izstrādāt augstas stiprības plākšņu tēraudu ar stiepes izturību līdz 1800 MPa, biezu plāksni ar cietību līdz 550 HB un biezu loksni ar paaugstinātu viskozitāti. Šie produkti ir īpaši izstrādāti klientiem mašīnbūves, būvniecības un enerģētikas nozarēs.

"Savukārt Distribūcijas tīkls klientu ērtībai atvēra tirdzniecības biroju Jekaterinburgā, lai operatīvi sazinātos ar klientiem no šī reģiona," sacīja "Severstal Russian Steel" Distribūcijas tīkla vadītājs Timurs Judičevs. "Šī nav pirmā CherMK produktu piegāde uzņēmumam "Uralmash NGO Holding" caur Distribūcijas tīklu, un mēs jau zinām šī klienta prasības attiecībā uz velmētajiem izstrādājumiem un pakalpojumiem, un varam nodrošināt optimālu piedāvājumu." 

2018. gada pirmajā pusē Krievijas mašīnbūves nozarei "Severstal" piegādāja 275 000 tonnas velmēta metāla, kas ir par 6% vairāk nekā pagājušā gadā attiecīgajā periodā.

Uzņēmums "Uralmash Oil and Gas Equipment Holding" ir Krievijas lielākais visu veidu urbšanas iekārtu ražotājs un naftas un gāzes iekārtu ražotājs ar pilnu pakalpojumu klāstu.