Atpakaļ pie visām ziņām

9 June 2018

„Severstal” atbalsta maestro Jurija Bašmeta vadītā Valsts simfoniskā orķestra „Jaunā Krievija” un Diānas Arbeņinas koncertu Latvijā par godu Krievijas dienai

12. jūnijā, kā ierasts, ar uzņēmuma „Severstal” atbalstu par godu Krievijas dienai Jūrmalā notiks Valsts simfoniskā orķestra „Jaunā Krievija” Jurija Bašmeta vadībā un Diānas Arbeņinas ar rokgrupu „Nočnije snaiperi” koncerts.

 

Jurija Bašmeta un Diānas Arbeņinas kopprojekts tika izveidots 2016. gadā un tā mērķis ir roka un klasiskās mūzikas simbioze. Projekts pierāda, ka mūzikā žanru nav, taču ir lieliska iespēja novērtēt rezultātu, kādu var sasniegt ar profesionālu pieeju, talantu un skatuvisku šarmu.

 

„Atbalsts pasākumiem, kuri veicina kultūras apmaiņu starp Krieviju un valstīm, kurās darbojas „Severstal” grupas uzņēmumi, jau sen ir kļuvis par mūsu korporatīvo tradīciju. Māksla ir internacionāls komunikācijas veids, tā veicina neformālu draudzīgu attiecību un emocionālās saiknes veidošanos starp partneriem, kurus šķir valstu robežas un tirdzniecības barjeras,” – komentē PAO „Severstal” Korporatīvās sociālās atbildības un prečzīmes pārvaldes vadītāja Natālija Popele.

 

Uzņēmums „Severstal Distribution” darbojas Latvijā kopš 1992. gada un ir lielākais rūpniecības uzņēmums valstī. Tas piedalās arī sabiedrībai aktuālās ierosmēs un pasākumos. Tostarp „Severstal” piedalās Rīgas Tehniskās universitātes projektos, ir teātra festivāla „Zelta maska Latvijā” pastāvīgais partneris, atbalsta ikgadējos kultūras pasākumus par godu Krievijas dienai un slavenu Krievijas radošo kolektīvu viesizrādes.