Atpakaļ pie visām ziņām

23 April 2015

SIA “Severstal Distribution” palīdz jauniešiem profesijas izvēlē – atvērto durvju diena

SIA Severstal Distribution sadarbojas ar vairākām Latvijas izglītības iestādēm, aicinot audzēkņus un studentus iziet praksi uzņēmumā un iegūt darba pieredzi. 2015. gada 14. aprīlī SIA Severstal Distribution norisinājās atvērto durvju diena, aicinot interesentus iepazīties ar tirdzniecības-ražošanas uzņēmuma ikdienas darbību. Pasākums notika portāla „www.prakse.lv” projekta „Atvērto durvju diena” ietvaros.

2014. gadā SIA „Severstal Distribution” no 25 praktikantiem seši ir kļuvuši par uzņēmuma pastāvīgajiem darbiniekiem, un gadu pirms tam pastāvīgā darbā tika pieņemti septiņi no 23 praktikantiem.

«Mēs sniedzam iespēju Latvijas izglītības iestāžu studentiem iziet praksi mūsu uzņēmumā – loģistikas, tirdzniecības un ražošanas nodaļas, kā arī administrācijā. Jaunieši iegūst praktiskā darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā, savukārt mēs varam novērtēt viņu reālās zināšanas un spējas un veidojam kadru rezervi,” - stāsta SIA „Severstal Distribution” valdes priekšsēdētājs Andrejs Aleksejevs.

Šogad SIA „Severstal Distribution” viesojās 10. un 11. klašu skolēni no Aknīstes vidusskolas un Rīgas Tehniskās universitātes studenti. Ekskursijas laikā dalībniekiem bija iespēja apmeklēt uzņēmuma ražotni: vienu no lielākajiem metāla servisa centriem reģionā un vienīgo Baltijas valstīs metinātu plānsienu cauruļu ražošanas rūpnīcu. Darbinieku un uzņēmuma viesu drošība ir viena no uzņēmuma galvenajam prioritātēm, tāpēc pirms došanās uz ražošanas telpām skolēni un studenti noklausījās darba drošības ievadinstruktāžu. Ekskursijas laikā uzņēmuma darbinieki pastāstīja jauniešiem par ražošanas procesu organizāciju un iekārtu darbību, kā arī atbildēja uz jautājumiem. Ekskursijas noslēgumā viesi noklausījās prezentāciju par uzņēmuma vēsturi, tā pašreizējo darbību un, protams, prakses iespējām uzņēmumā.

Pašlaik starp uzņēmumam aktuālākajām profesijām ir metālapstrādes iekārtu speciālisti, pārdošanas un klientu apkalpošanas speciālisti, plānošanas un dokumentu noformēšanas speciālisti.

***
Ekskursijas organizēšanā un šīs informācijas sagatavošanā piedalījās personāla daļas praktikante Gita Kārkliņa