Atpakaļ pie visām ziņām

9 June 2014

AS Severstaļlat ievuva "Ilgtspējas indeksa" balvu sudraba kategorijā

Jūnijā tika godināti iniciatīvas „Ilgtspējas indekss” dalībnieki, kuri pierādīja, ka viņu uzņēmējdarbība tiek īstenota atbilstoši sociālas atbildības un ilgtspējas principiem. Vienu no balvām ieguva AS Severstallat.

AS Severstallat ieguva balvu «sudraba kategorijā». Šīs novērtējums parāda, ka uzņēmums mērķtiecīgi darbojas, lai īstenotu efektīvu ietekmes auditoriju iesaisti un ieviestu procesus, ar kuriem identificēt un vadīt riskus un iespējas. Šai kompānijai ir arī apkopoti dati, kuri uzrāda snieguma uzlabojumus tādās jomās kā biznesa stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, ietekme uz vidi un sabiedrību pēdējo gadu laikā.

„Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri nacionāla līmeņa sociālie partneri - Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS). Indeksa metodoloģiju un projekta vadību nodrošina Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts.

„Ilgtspējas indekss” sniedz uzņēmumiem iespēju izmantot stratēģiskos vadības instrumentus savas darbības novērtēšanā, ka arī saņemt ekspertu padomus turpmākajai darbībai. Savukārt sabiedrība, valsts un nevalstiskās organizācijas var saņemt drošu informāciju par uzņēmumu darbību, novērtējot uzņēmuma centības un ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības ilgtspējīga attīstībā.