Atpakaļ pie visām ziņām

28 July 2014

AS Severstaļlat Somijas pārstāvniecības darbinieki piedalīsies izstādē Alihankinta 2014, Tamperē

No 16. līdz 18. septembrim AS Severstaļlat jau kārtējo reizi piedalīsies starptautiskajā apakšuzņēmēju izstādē "Alihankinta 2014", kas ik gadu notiek Somijas pilsētā Tamperē.
Aicinam Jūs apmeklēt mūsu stendu jaunajā vietā C hallē (stenda Nr. C-405).
Nähdään Alihankinta-2014 messuilla!

Pērn AS Severstaļlat pārdošanas apjoms Skandināvijas valstīs pirmoreiz uzņēmuma vēsturē ir pārsniedzis 40 tūkstošus tonnu, paaugstinoties par 37% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, ko būtiski ir veicinājusi uzņēmuma tirdzniecības pārstāvniecības izveide Helsinkos. 2014. gada pirmajā pusē pārdošanas apjoms Somijā un Zviedrijā pārsniedz 33 000 tonnu, kas salīdzinājumā ar analogu periodu aizvadītajā gadā ir pieaugums par 51%.

Starptautiskā izstāde "Alihankinta" ("Apakšuzņēmējs") ir viena no saistošākajām izstādēm un starptautiski atzītajām izstādēm Ziemeļu Eiropā, kas paredzēta nozares profesionāļiem. Šogad nozīmīgākas Somijas rūpniecības izstādes tēma ir mašīnbūve.

Izstādes dalībniekiem ir lieliska iespēja nodibināt kontaktus gan ar potenciālajiem klientiem, kā arī jau ar pārbaudītiem, tradicionāliem biznesa partneriem. Izstādes nozīmīgumu pierāda ar katru gadu pieaugošs dalībnieku skaits, tā pagājušā gadā izstādi apmeklēja 17000 cilvēku, bet savas ekspozīcijas demonstrēja 993 dalībnieki.

_________________________________________________________
Pilnu informāciju par notikumu Jūs varat atrast izstādes mājas lapā:
www.subcontractingtradefair.com